Aplikacje

Podbeskidzie - Janosik
Jesteś kibicem Podbeskidzia Bielsko-Biała? A może jesteś fanem filmu Janosik? Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi TAK, to ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie. Dzięki Aplikacji Halodzwonek - Podbeskidzie w prosty sposób ustawisz utwór przewodni z filmu "Janosik" zamiast nudnego sygnału oczekiwania na połączenie. Nie czekaj, pobierz aplikację, ustaw utwór i zaskocz muzyką osoby dzwoniące.
Aplikacja mobilna w Google Play
Podbeskidzie - Janosik
Aplikacja dla użytkowników T-Mobile, Orange i Plus. STOP dla natrętnych dzwoniących i niechcianych połączeń! Pozbądź się problemu ustawiając jeden z dźwięków zamiast sygnału oczekiwania na połączenie. A może chcesz po prostu wprowadzić trochę urozmaicenia do swojego telefonu i rozbawić znajomych, którzy do Ciebie dzwonią? Aplikacja "Nie ma takiego numeru…" pozwala użytkownikom ustawić śmieszne dźwięki zamiast nudnego „bipa”. Możesz wybrać, którzy znajomi z Twojej listy kontaktów usłyszą w słuchawce ustawiony przez Ciebie dźwięk.
Aplikacja mobilna w Google Play
Podbeskidzie - Janosik
Zaskocz znajomych muzyką i ustaw Twój ulubiony hit zamiast nudnego sygnału oczekiwania na połączenie. W aplikacji Halodzwonek znajdziesz największe hity z list przebojów oraz utwory z kategorii śmieszne. Po ustawieniu utworu masz możliwość udostępnienia go na Facebooku lub polecenia go znajomemu poprzez SMS. A gdy już ustawisz, zrelaksuj się grając w grę Memory-Halodzwonek.
Aplikacja mobilna w Google Play
Podbeskidzie - Janosik
"Zostań prawdziwym Albańczykiem! Zaskocz znajomych i ustaw Twój ulubiony utwór Gangu Albanii zamiast nudnego sygnału oczekiwania na połączenie. W Aplikacji Gang Albanii (Top Hits) oprócz utworów z płyty ""Królowie życia"" znajdziesz nagrania z kategorii śmieszne oraz grę Memory. Po ustawieniu wybranego utworu masz możliwość udostępnienia go na Facebooku lub polecenia znajomemu poprzez wiadomość SMS. Z naszą Aplikacją możesz również zapełnić swój czas grając w grę Memory-Halodzwonek. Zapraszaj do rywalizacji znajomych i sprawdź kto z Was ma najlepszą pamięć.
Aplikacja mobilna w Google Play